Glutationa infūzija
Tīram organismam

B Vitamīnu Infūzija
smadzeņu darbībai un fokusam

C Vitamīnu infūzija
imūnsistēmas stiprināšanai

Pretpaģiru terapija
organisma atjaunināšanai

Veselības IV Terapija

Mūsdienu Latvijā, infūziju terapijas cilvēki sāk tikai atklāt, kā veselības uzlabošanas veidu. Amerikā slavenības un sportisti šādas terapijas jau izmanto no 1950 gadiem. Šīs terapijas palīdz labsajūtai, enerģijai, sagatavoties sacensībām, atgūties pēc pasākumiem – Galvenais justies labi un veselīgi.
Vienkāršoti skaidrojot, infūziju terapija ir medikamentu – vitamīnu ievadīšana organismā intravenozi jeb ar sistēmas palīdzību. Vitamīni, kas šajā gadījumā ir šķidrā veidā, ārsta noteiktā daudzumā tiek pakāpeniski ievadīti vēnā. Šādu terapiju piedāvājam izmantot profilakses nolūkos veselībai, skaistumam, imunitātei vai arī sportistiem spēku atjaunošanai, ievadot vitamīnus vai nepieciešamās uzturvielas. Pie mums Rietumu Klīnikā piedāvājam arī infūziju terapiju pēc ballītēm, lai pēc labiem pasākumiem arī nākamā diena ir inovatīva un dzīvīga.
Vitamīnu infūzijas terapija var būt gan kā īslaicīgs ārstēšanās kurss, kas aizņems vien dažas stundas, gan ārstniecības kursa veida.
Jūsu rīcībā būs ērta un mājīga telpa, kas ļaus jums procedūras laikā netraucēti atpūsties, vienlaikus atrodoties medicīnas personāla uzraudzībā.

Darba laiks

  • Pirmdiena - piektdiena
  • 10:00 - 20:00
  • sestdien - svētdien
  • Brīvs

Rietumklīnika, Pērnavas iela 10, Rīga, LV-1012
Copyright © 2020 Rietumu klīnika