IV INFŪZIJAS

Iv infūzijas ir veids, kā efektīvi uzņemt vitamīnus īsā laika posmā! Infūziju terapija ir medikamentu – vitamīnu ievadīšana organismā intravenozi jeb ar sistēmas palīdzību. Vitamīni, kas šajā gadījumā ir šķidrā veidā, ārsta noteiktā daudzumā tiek pakāpeniski ievadīti vēnā. Šādu terapiju piedāvājam izmantot profilakses nolūkos veselībai, skaistumam, imunitātei vai arī sportistiem spēku atjaunošanai.
Vitamīnu infūzijas terapija var būt gan kā īslaicīgs ārstēšanās veids, kas aizņems vien dažas stundas, gan ārstniecības kurss.

Pirms IV Infūziju veikšanas ir obligāti jākonsultējas ar ārstu!

Jūsu rīcībā būs ērta un mājīga telpa, kas ļaus jums procedūras laikā netraucēti atpūsties, vienlaikus atrodoties medicīnas personāla uzraudzībā. IV Infūzijas var apvienot arī ar estētiskās medicīnas pakalpojumiem, tādā veidā, uzlabojot gan iekšējo, gan ārējo stāvokli.

C VITAMĪNA INFŪZIJA

C vitamīns ir nozīmīgs cilvēka ķermenim gan iekaisuma reakcijas mazināšanā, gan saaukstēšanās novēršanā. Turklāt daži pētījumi apstiprināja, ka C vitamīna deficīts ir saistīts ar paaugstinātu gripas infekciju risku un tās smaguma pakāpi.

IV terapija, ko ievada medicīnas speciālists, palīdz uzņemt C vitamīnu visefektīvāk. Ja ārsts ir konstatējis C vitamīnu deficītu, kas izraisījis nopietnas veselības problēmas, terapija var veicināt atveseļošanās procesu.

Tikai 30-60 minūšu laikā ķermenis absorbēs C vitamīnu kompleksu imunitātes stiprināšanai.

Kam nepieciešams uzņemt papildus C vitamīnu?
IV vitamīnu terapiju parasti izmanto kā ārstēšanas un profilakses terapiju:

vēža
hroniska noguruma
artrīta
Saaukstēšanās
gripas gadījumos
ādas atveseļošanas nolūkos
Pēc ārsta ieteikuma vai vajadzības var pievienot glutationu 10 EUR vērtībā.

B VITAMĪNA INFŪZIJA

B vitamīns palīdz ķermenim uzturēt sirds, asinsvadu, veselīgu nervu sistēmu un normālas psiholoģiskās funkcijas. Visu B vitamīnu galvenā funkcija ir pārvērst ēdienu enerģijā. B vitamīns – smadzeņu darbībai un fokusam.
B grupas vitamīni ir īpaši svarīgi nervu sistēmai, nodrošinot smadzeņu darbības funkcijas tādas kā: mācīšanās, atmiņa un koncentrēšanās spējas.
Cilvēki, kuriem trūkst šīs grupas vitamīni var justies noguruši, izjust biežas galvassāpes, muskulatūras vājumu, pazeminātu asinsspiedienu vai pat depresiju. Tikai 30-60 minūšu laikā ķermenis absorbēs B vitamīnu kompleksu šūnu veselībai.

Kam nepieciešams uzņemt papildus B vitamīnu ?

Šī nenovērtējamā vitamīna deficīts bieži izpaužas kā nogurums, nemiers, anēmija, biežas galvassāpes, muskulatūras vājums un pazemināts asinsspiediens. Konsultējoties ar ārstu, visbiežāk sekojošām cilvēku grupām ir novērojams B vitamīnu deficīts:

Sportistiem un tieM, kuriem nepieciešama papildus enerģija;

Tiem, kas vēlas uzsākt svara zaudēšanas centienus;

Cilvēkiem ar kaitīgiem ieradumiem;

Pec arsta ieteikuma vai vajadzibas var pievinot glutationu 10 € vērtībā

GLUTATIONA INFŪZIJA

Glutations ir antioksidants, kas palīdz organismam ražot enerģiju – dod spēku un izturību fiziskajās aktivitātēs, kā arī paātrina vielmaiņu. Glutations nodrošina detoksikāciju – attīra organismu (aknas, nieres limfātisko sistēmu) no nevajadzīgām un kaitīgām vielām, kuras uzņemam ikdienā.
Vēl viena no glutationa funkcijām ir imūnsistēmas stiprināšana, kas ir īpaši aktuāla rudens un ziemas periodā, tāpat tas palīdz organismam cīņā ar vīrusiem un baktēriju izraisītām saslimšanām.
Papildus glutations uzlabo aknu darbību, darbojas kā atkarību aizkavētājs un palīdz cīņā ar ādas problēmām.
Glutations darbojas arī kā bāze citiem antioksidantiem, piemēram vitamīnam C. Tāpat šis antioksidants ikdienā palīdz cīņā ar stresu un mazina depresiju, uzlabojot pašsajūtu.

Viena no būtiskākajām antioksidanta īpašībām ir pretnovecošanas funkcija. Tas novērš individuālu šūnu novecošanu, kā rezultātā nodrošina arī visa organisma lēnāku novecošanu.
 
IV terapija, ko ievada medicīnas speciālists, palīdz uzņemt glutatio-nu visefektīvāk. Tikai 30-60 minūšu laikā ķermenis absorbēs amin-oskābes daudz produktīvāk nekā lietojot iekšīgi.
 
Glutations atbalsta imunitātes veselību un enerģijas līmeni, kā arī var uzlabot matu, ādas un nagu stiprumu un izskatu.
 
Kā glutations palīdz aizkavēt novecošanos?
 

Brīvo radikāļu uzkrāšanās gadu gaitā var paātrināt ķermeņa novecošanos. Lielāka brīvo radikāļu koncentrācija var izraisīt lielāku šūnu bojājumu, kā rezultātā var parādīties grumbas, blāva āda un zemāks enerģijas līmenis.

PRETPAĢIRU INFŪZIJA

Mūsdienīga metode kā ātri un efektīvi ārstēt paģiras, kompleksā ietilpst:
B vitamīns
C vitamīns

Glutations (iekšējais antioksidants)

Relaksējoša vitamīnu infūzija privātā telpā – Rietumu klīnikā.
IV terapija, ko ievada medicīnas speciālists, palīdz atgūt zaudēto šķidrumu neizraisot nelabum, ko var radīt ēdiens vai dz-ēriens. Tas ir ātrākais veids, kā apkarot paģiru simptomus, tikai 30-60 minūšu laikā.

Kādi ir paģiru simptomi un cēloņi?

Paģiras izraisa dehidratāciju (atūdeņošanos) un barības vielu deficītu, ko izraisa pārmērīga alkohola lietošana. Gala rezultāts ir simptomu klāsts, kas novājina Jūsu ķermeni:
Dehidratācija
Slikta dūša
Galvassāpes
Kuņģa darbības traucējumi
Sāpes muskuļos

KONTAKTI